Home

plávajúce viečko odborník slovensko kanada vyuzite presilovky goly mor téma rýchly

Slovensko prehralo s Kanadou 5:6 gólom sekundu pred koncom (súhrn a  postrehy)
Slovensko prehralo s Kanadou 5:6 gólom sekundu pred koncom (súhrn a postrehy)

HGC 2022: Dominantná výhra Kanady, Slovákov čakajú v Red Deere ešte dva  zápasy | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
HGC 2022: Dominantná výhra Kanady, Slovákov čakajú v Red Deere ešte dva zápasy | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Gól v utkání Slovensko - Kanada: Dubois - 1:2 (27. min.) – ČT sport – Česká  televize
Gól v utkání Slovensko - Kanada: Dubois - 1:2 (27. min.) – ČT sport – Česká televize

Slováci nestačili na kanadských hokejistov, prehrali druhý zápas po sebe

V treťom zápase na MS hokejisti Slovenska podľahli Kanade 5:6, rozhodujúci  gól dostali dve sekundy pred koncom | Slovenský olympijský tím
V treťom zápase na MS hokejisti Slovenska podľahli Kanade 5:6, rozhodujúci gól dostali dve sekundy pred koncom | Slovenský olympijský tím

Kanada zdolala Slovensko: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 | SPORTNET

MS v hokeji do 20 rokov: Kanada deklasovala Slovensko o 10 gólov, Latkóczy  vydržal v bránke iba tretinu (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji do 20 rokov: Kanada deklasovala Slovensko o 10 gólov, Latkóczy vydržal v bránke iba tretinu (video+foto) - SITA.sk

VIDEO Mladých Slovákov vyškolili aj Kanaďania, Shane Wright si dal vlastný  gól | Športky.sk
VIDEO Mladých Slovákov vyškolili aj Kanaďania, Shane Wright si dal vlastný gól | Športky.sk

Slovensko prohrálo na šampionátu i podruhé, od Kanady schytalo debakl |  TN.cz
Slovensko prohrálo na šampionátu i podruhé, od Kanady schytalo debakl | TN.cz

MS20: Slováci prehrali s domácou Kanadou vysoko 1:11 | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
MS20: Slováci prehrali s domácou Kanadou vysoko 1:11 | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Súťaže a štatistiky | MS v hokeji 2019, Slovensko | Slovakia vs. Canada |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Súťaže a štatistiky | MS v hokeji 2019, Slovensko | Slovakia vs. Canada | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja